Milliseid võimalusi pakub Sulle retseptiraamat.ee?

Retseptiraamat.ee-s kasutajaks registreerides saad Sa:

  • Koostada oma isikliku virtuaalse retseptiraamatu. Oma retseptiraamatusse saad retsepte lisada ise või valida retseptiraamat.ee-st, märkides retsepti oma lemmikuks. Retseptiraamat.ee-sse saad sisestada kõik oma kaustikutes, raamatutes, väljalõigetel olevad retseptid ja loomulikult saad retseptide juurde lisada ka pildi. Retseptiraamat.ee-sse võid lisada ka oma kõige lihtsamad ja igapäevasemad retseptid (nt makaronid hakklihaga), mida valmistad ilma retsepti vaatamata, sest nii saad seda retsepti kasutada oma nädalamenüü ja ostunimekirja koostamisel. Telefoni interneti lehitseja abil on retseptiraamat.ee retseptid Sul alati kaasas ja saad neid iga kell vaadata.

  • Luua väga lihtsalt nädalamenüü retseptiraamat.ee-s olevatest retseptidest, lohistades meelepärase retsepti oma nädalamenüü tabelisse. Ühele päevale lisatavate retseptide arv ei ole piiratud, võid koostada päevamenüü koos hommiku, lõuna ja õhtusöögi ning magustoiduga. Võimalik on koostada menüü ka nt ainult 2 päeva kohta. Nädalamenüü funktsiooni võid kasutada ka nt peomenüü koostamisel ning selle alusel loodav ostunimekiri on kindlasti suureks abiks.

  • Koostada nädalamenüü alusel ostunimekirja. Ostunimekirjas saad eemaldada toiduained, mis on kodus juba olemas. Ostunimekirja saad lisada ka muid vajalikke asju, mida poest vajad nt küpsetuspaber või mähkmed beebile. Ostunimekirjas on välja toodud ka kuupäevad, mis päeval konkreetset toiduainet vaja on, et teaks poes arvestada säilivuskuupäevadega. Ostunimekirja on võimalik ka jagada nt kui sina koostad nädalamenüü, siis ostunimekirja võid saata kaaslasele, kes oma e-postkastist leiab ostunimekirja ja siis selle alusel poest vajalikud toiduained toob. Ostunimekirja saad poodi kaasa võtta kas siis väljaprinditud kujul või avada see poes oma telefoni interneti lehitsejas. Viimases saab ostukorvi pandud esemed ka ära märkida, mille tulemusena ese muutub heledaks ning liigub ostunimekirja lõppu.

Meeldivat kasutamist!